Благодійність

16.01.2020

ВБОЛІВАЄМО ЗА НАШИХ!

Щовихідних для любителів футболу у Переяславі - свято, бо відбуваються чергові матчі чемпіонату району з футзалу. Пильно стежить за ними і Група компаній «Нива Переяславщини», бо у чемпіонаті грає наша команда.
Чемпіонат має статус відкритого: окрім тринадцяти команд з Переяславщини, його учасниками є «Кристал» (Яготин), «Дружба» («Нива Переяславщини») та команда з Капустинців Яготинського району.
Команда «Ниви» грає у вищій лізі, а назва «Дружба», бо об’єднує райони, у яких працює компанія. Спостерігати за хлопцями справжнє задоволення: зібрані, налаштовані на гру, і хоча «зірок» у команді вистачає, та гра у нас справді командна.

Футзал – гра особлива, видовищна і напружена, на відміну від футболу тут користуються меншим за розміром м'ячем із меншим відскоком, ніж звичайний футбольний м'яч. А ще в ній культивується імпровізація, креативність та техніка, контроль м'яча та передачі в обмеженому просторі. Тривалість тайму всього десять хвилин, але яких хвилин: нерви натягнуті, як струни, концентрація уваги максимальна. Ми побували на матчі «Дружба»- «Солонці», у першому таймі наші хлопці дещо розхолодилися, тому рахунок 2;4, але після перерви їх було просто не впізнати, азарт був такий, що м’яч сам просився у ворота суперників. У результаті «Дружба» перемогла із рахунком 7:4. Наразі у турнірній таблиці ми виглядаємо наступним чином. На першому місці команда «Сімекс», у неї 12 очок. Друге поки що ділять «Дружба» та «Гайшин», у них по 10 очок, але «Гайшин» зіграв на одну гру більше (5 ігор). Чекаємо найближчих ігрових днів, бо відбудеться гра: "Сімекс" – "Дружба", "Дружба" – "Дніпро", "Сімекс" – "Кристал".

«Група компаній «Нива Переяславщини» впродовж багатьох років підтримує спорт, добре розуміючи, що години, які йому присвячені – це години здоров’я, а здорова молодь – то наше гарне майбутнє, тому і граємо у футбол, підтримуємо хокей, допомагаємо дитячому спорту»,- підсумовує директор компанії Віталій Шакель.
Вболіваємо за наших, бажаємо їм спортивного азарту, командного духу, яким так пишається «Нива», і захопливих видовищних матчів.