Рослинництво

Рослинництво

Група компаній «Нива Переяславщини» обробляє 23 тисячі гектарів землі в Баришівському, Броварському, Згурівському, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському районах Київської області. Для ефективності господарювання були опановані сучасні методи організації виробництва, управління кадрами, залучені досвідчені фахівці, які застосовують передові технології, з використанням якісних та оригінальних засобів захисту рослин, мінеральних та органічних добрив в повному обсязі, високоякісних і високопродуктивних сортів насіння вітчизняної та закордонної селекції.

Завдяки тваринництву та внесенню органічних добрив, отримуються стабільні високі врожаї та, що немаловажно, покращується родючість грунту.

Група компаній "Нива Переяславщини" повністю забезпечена сільськогосподарською технікою для виконання замкнутого циклу польових робіт - починаючи з підготовчих та посівних робіт і закінчуючи збиральною компанією.

З метою доведення зернових до товарних кондицій та збереження, в складі Групи компаній "Нива Переяславщини" є елеватор потужністю 100 000 т. Складські приміщення повністю механізовані, обладнані активною вентиляцією та системою термометрії для оперативного контролю за станом збереження зернових. Надійність роботи обумовлена використанням обладнання провідних європейських та вітчизняних виробників.

За умови високої вартості енергоносіїв наявність високопродуктивних сушарок виробництва Франції з технологією рекуперації повітря дає можливість істотно зменшити витрати на процес сушіння та атмосферні викиди. Сушильні потужності становлять 2000 тн/добу.

Для забезпечення контролю за якістю продукції в Групі обладнана та атестована виробничо-технологічна лабораторія. Робота з визначення якісних показників проводиться на найсучаснішому обладнанні. Серед нього: експрес аналізатор NIRFlex 500 фірми «BUCHI», Швейцарія; титратори автоматичні Titrino фірми «Metrohm», Швейцарія; установка Кьєльдаля фірми «BUCHI», Швейцарія, апарат для визначення масової частки сирого жиру фірми «BUCHI», Швейцарія.

Група компаній щорічно здійснює експорт зернових в межах 100 000 тн.

В планах Групи збільшення складських потужностей до 150 000 тн. до 2015 р.