Про агрокомплекс

Про агрокомплекс

Група компаній «Нива Переяславщини» являє собою вертикально-інтегровану бізнес-модель, що дозволяє реалізувати стратегію ефективного розвитку компанії з максимізацією доданої вартості на всіх етапах бізнес-процесу: вирощування та зберігання зернових - виробництво комбікормів - відгодівля свиней - забій та м'ясопереробка - реалізація продукції ТМ "П'ятачок" у власній торгівельній мережі та через дистрибуторів.

Власне рослинництво задовольняє потреби Групи компаній "Нива Переяславщини" в сировині для виробництва комбікормів та надає можливість заробляти на продажу зернових культур.

Група компаній "Нива Переяславщини"  володіє власним забійним цехом і цехом по виробництву м'ясної продукції.

Створена бізнес-модель дозволяє Групі компаній "Нива Переяславщини" контролювати якість кінцевої продукції на всіх рівнях виробничого процесу, а також з допомогою управління ефективністю на кожному етапі виробництва досягати високих показників рентабельності.

 

Екологічна політика

Результати міжнародного екологічного та соціального аудиту.

 

 

Акт перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства в галузі  охорони атмосферного повітря, водних і земельних ресурсів щодо поводження з відходами та небезпечними  хімічними  речовинами.

 

Спеціальний дозвіл на користування надрами

 

Спеціальний дозвіл на користування надрами


 

Спеціальний дозвіл на користування надрамиДозвіл викиди АЗКДозвіл викиди Свинокомплекс №1Дозвіл викиди Свинокомплекс №2Дозвіл викиди свинокомплекс №3Дозвіл викиди свинокомплекс №4Дозвіл викиди Свинокомплекс №5Дозвіл викиди Свинокомплекс №6Дозвіл викиди сушка